Daniel Stroński Daniel Stroński 08.08.2014 16:46
Sleeping Dogs: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane, mamy nietypowy zwiastun
1391V

Sleeping Dogs: Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane, mamy nietypowy zwiastun

Ostatnia informacja dotycząca odświeżonej wersji Sleeping Dogs™ (PS3) na PlayStation 4 została dziś oficjalnie potwierdzona i dostaliśmy efektowną galerię oraz zwiastun, który... cóż, takiego filmiku się nie spodziewacie.

Sleeping Dogs: Definitive Edition (PS4), oprócz odświeżonej oprawy hitu z 2012 roku, zawierać będzie wszystkie 24 DLC, jakie ukazały się do tej pory, włącznie z fabularnym Year of the Snake i halloweenowym Nightmare In North Point. Dostępne będzie od 10 października na PlayStation 4.
To niebywała okazja dla ekipy, która stworzyła oryginał, by ponownie popracować nad grą. Jest wiele powodów, dla których nowi graczy, ale także starzy fani gry powinni sięgnąć po pełną edycję - wyższa rozdzielczość 1080p, więcej realistycznych dźwięków miasta i oprawa graficzna poprawiona do poziomu, który był niedostępny na minionej generacji.
 
Sleeping Dogs odniosło spory sukces i przeniesienie gry na nowe konsole było łatwą decyzją. Lepsza oprawa i zamieszczenie wszystkich dodatków czyni z produkcji prawdziwie definitywną edycję. 
Square Enix zasmakowało w przenosinach wraz z Tomb Raider: Definitive Edition (PS4) i na Śpiących Psach raczej nie poprzestaną. A gdybyście wciąż mieli mieszane uczucia, co powiecie na zwiastun, który nie ma krzty rozgrywki? Ani nawet CG!

Tagi: galeria playstation 4 sleeping dogs definitive edition Square Enix wideo