Michał Madanowicz Michał Madanowicz 07.08.2014 10:55
Naughty Dog zapewnia, że Uncharted 4 będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na zwiastunie z E3
1755V

Naughty Dog zapewnia, że Uncharted 4 będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na zwiastunie z E3

Jeśli byliście zachwyceni jakością oprawy graficznej w zwiastunie Uncharted 4: A Thief's End (PS4), to będziecie mile zaskoczeni tym, co Naughty Dog szykuje dla was w pełnej wersji gry. 

Koder grafiki i animator Corrinne Yu stwierdziła na twitterze, że graficznie czwarta część przygód Drake’a będzie prezentowała jeszcze wyższy poziom niż ten z materiału pokazanego na E3. Porównując modele postaci z The Last of Us Remastered (PS4) i trailera U4, nie sposób nie zauważyć dużej różnicy w szczegółowości wykonania bohaterów. Yu zapewnia, że zespół pracuje nad tym, aby różnice te były jeszcze bardziej zauważalne.

Wiemy już, że główny bohater serii Uncharted będzie zbudowany z ponad dwukrotnie większej liczby polygonów niż Joel w TLoU Remastered. Yu podkreśliła, że owszem, wartości te uległy powiększeniu, ale równie ważne jest wykonanie wirtualnej skóry, mięśni czy cieniowania.

Grafik została też zapytana o to, czy produkcje takie jak The Order 1886 i Uncharted 4: A Thief’s End pokażą maksymalny potencjał graficzny PlayStation 4. – Koduję na PS4 od 2013 roku i wiele się w tym czasie nauczyłam. Podejrzewam, że w 2017 roku, kiedy spojrzę na moja pracę sprzed trzech lat, dojdę do wniosku, iż mogę ten kod znacznie poprawić - napisała Yu.

Uncharted 4 do sprzedaży trafić ma w 2015 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: www.twitter.com

Tagi: corrinne yu grafika Naughty Dog playstation 4 sony computer eintertainment the last of us remastered uncharted 4: a thief's end