Mateusz Greloch Mateusz Greloch 06.08.2014 15:47
Blizzard przygotowuje się do odpalenia Diablo III: Ultimate Evil Edition
827V

Blizzard przygotowuje się do odpalenia Diablo III: Ultimate Evil Edition

Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4) na PlayStation 3 i PlayStation 4 będzie ulepszoną wersją zwykłej edycji z dodatkowym uwzględnieniem dodatku Reaper of Souls, a co za tym idzie, gracze otrzymają dostęp do V aktu i postaci Krzyżowca. Jeśli graliście już na PlayStation 3 w Diablo III (PS3), to nie musicie bać się o żmudnie wbijane poziomy, najnowsza łatka zadba o wasz postęp.

Za niespełna 12 dni Ci, którzy posiadają postacie ze zwykłej edycji Diablo III (PS3), będą mogli przenieść ją nie tylko na nowszą generację, ale również na sprzęt konkurencji. Blizzard potwierdził, że gracze będą mogli sami decydować gdzie przenieść swoje postacie i jeśli najdzie ich taka ochota, to będą mogli wybrać pomiędzy PlayStation 4 i Xboxem One.

Przypominamy, że transfer postaci jest jednorazowy, więc należy się dobrze zastanowić co się wybiera. Po zatwierdzeniu i włożeniu do napędu płyty z Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4) naszym oczom ukaże się postać, którą tak pieczołowicie rozwijaliśmy. Oprócz samego transferu, dodano zabezpieczenia uniemożliwiające kopiowanie przedmiotów, więc szansa na spotkanie tego typu ekwipunek powinna zmaleć.

Źródło: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13681278517?page=2#39

Tagi: Activision Activision Blizzard Blizzard Entertainment Diablo III Diablo III: Ultimate Evil Edition PLAYSTATION 3 playstation 4