Marek Kłos Marek Kłos 06.08.2014 14:27
Sprawdźcie co dostaniecie za przedpremierowe zamówienie LittleBigPlanet 3
979V

Sprawdźcie co dostaniecie za przedpremierowe zamówienie LittleBigPlanet 3

Wiemy już, że LittleBigPlanet 3 (PS4) pojawi się w sprzedaży 19 listopada 2014 roku. Natomiast jeśli jesteście pewni, że gra znajdzie się na waszej półce, to już teraz możecie złożyć zamówienie przedpremierowe i sprawdzić, co też w związku z tym dostaniecie.

U wybranych sprzedawców, przy zamówieniu gry będziecie mogli otrzymać następujące dodatki:

LittleBigPlanet 3 Extras Edition

Przy współpracy z EA Games i Bioware powstał Dragon Age: Inquistion Costume Pack. Ta paczka będzie zawierała stroje inspirowane grą EA, dla całej ekipy szmacianek wliczając w to OddSocka, Swoopa, Toggle'a i oczywiście Sackboya

Ta edycja zawierać będzie także zestaw strojów "4ThePlayers", która zmieni Sackboya w jednego z ikonicznych bohaterów gier ze stajni Sony: Helghasta, Elie, Delsina, czy Drake'a.

Innym bonusem, jaki będziemy mogli otrzymać będą paczki strojów "Mythical Creatures" i "Hidden Animals", z których każda zawierać ma cztery przebrania, pozwalające na zmianę Toggle'a w Yeti, czy też Swoopa, w fantastycznego ognistego ptaka.

Kolejnym zestawem będzie PlayStation Lineage Costume Pack, który da Wam dostęp do paczki z najbardziej znanych gier Sony. W tym przypadku chodzi o Journey, God of War, Heavy Rain czy ICO

Jeśli zaś zdecydujecie się na pre-order w sieciowym sklepie Sony, to otrzymacie paczki, o których wspominałem w pierwszych dwóch akapitach (Dragon Age: Inquisition i 4ThePlayers) oraz kolejny prezent w postaci paczki "Get it Now", która da Wam dostęp do koszulek dla waszych workowych przyjaciół w LittleBigPlanet™2 (PS3), LittleBigPlanet™ PlayStation®Vita (PS Vita) i LittleBigPlanet™ Karting (PS3).

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/

Tagi: bonus costumes littlebigplanet 3 Media Molecule playstation 3 playstation 4 pre-order