Michał Madanowicz Michał Madanowicz 06.08.2014 11:18
Twórcy The Division o trybie kompetytywnym
649V

Twórcy The Division o trybie kompetytywnym

W świecie Tom Clancy's The Division (PS4) funkcjonować będziemy wraz z innymi graczami. Do tej pory Ubisoft pokazywał nam jednak jedynie fragmenty rozgrywki, które skupiały się na kooperacji i walce przeciwko AI. Co zatem z trybem kompetytywnym?

O PvP twórcy wspomnieli podczas rozmowy z serwisem Examiner. Producent wykonawczy Frednik Rundqvist powiedział:

Z innymi graczami spotkać można się na trzy sposoby. Pierwszy to Zielona Strefa, czyli swojego rodzaju centrum społeczności [miejsce, gdzie dostosowywać będziemy wygląd postaci, ekwipunek itd. – dop. red.], po którym można się swobodnie poruszać i wchodzić w interakcje z innymi graczami. Drugą metodą jest zaproszenie ludzi do twojej gry co-op, która składa się maksymalnie z czterech osób plus jednej dodatkowej grającej na tablecie. Trzecim sposobem jest skorzystanie ze strefy walk PvP, w której możesz zmierzyć się z innymi graczami.

Wygląda na to, że w wirtualnym Nowym Jorku znajdą się specjalnie wyznaczone strefy, w jakich będziemy mogli spróbować swoich sił przeciwko innym graczom. Na szczegóły musimy jednak jeszcze poczekać. Może czegoś więcej dowiemy się podczas zbliżającego się wielkimi krokami gamescomu (13-17.08).

Premiera Tom Clancy’s The Divsion odbędzie się w 2015 roku. Dokładna data nie jest znana.

Źródło: www.examiner.com

Tagi: fredrik rundqvist massive entertainment playstation 4 pvp tom clancy's the division Ubisoft