Michał Madanowicz Michał Madanowicz 06.08.2014 10:11
Finalna wersja Destiny nie będzie miała wielu zmian względem bety
693V

Finalna wersja Destiny nie będzie miała wielu zmian względem bety

Activision podsumowało na konferencji prasowej drugi kwartał tego roku w swoim wykonaniu. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się co nieco o najważniejszych projektach firmy, w tym m.in. o mającym już we wrześniu premierę Destiny (PS4).

Dyrektor generalny firmy Eric Hirshberg uważa, że niedawne testy wersji beta okazały się sukcesem od strony twórczej, jak i technologicznej. W trakcie „największej bety tej generacji konsol i największej w historii jakiegokolwiek nowego IP” wszystkie aspekty rozgrywki zostały przetestowane, a ich działanie jest według Activision zadowalające.

Mimo że ocena społeczności na temat gry jest w zasadzie pozytywna, Bungie nie zamierza spocząć na laurach i już czyni starania, aby lepiej zoptymalizować pewne elementy. Aczkolwiek jak podkreśla sam Hirshberg, nie powinniśmy oczekiwać diametralnych zmian w finalnej wersji produktu.

Zmian, jakie zostaną dokonane, nie określiłbym jako dużych, ponieważ jak mogliście zauważyć w becie, fundamenty gry są bardzo silne. Dobrą wiadomością jest fakt, że w testach wzięło udział 4,6 mln graczy, dzięki czemu mogliśmy dokładnie wszystko sprawdzić – wyszło bardzo dobrze i gra działa stabilnie. (...) Myślę, że wraz z naszym partnerem, Bungie, jesteśmy już gotowi na wielką premierę.

Destiny do sprzedaży trafi 9 września. Platformy docelowe to PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Źródło: www.dualshockers.com

Tagi: Activision beta Bungie destiny eric hirshberg PLAYSTATION 3 playstation 4