Michał Madanowicz Michał Madanowicz 06.08.2014 09:19
Kolejne zamówienia przedpremierowe na Destiny anulowane, tym razem już nie tylko Ghost Edition
828V

Kolejne zamówienia przedpremierowe na Destiny anulowane, tym razem już nie tylko Ghost Edition

Informowaliśmy was już o małej dostępności Ghost Edition Destiny (PS4), a także o rekordowych cenach za ten zestaw na aukcjach internetowych. Jeśli sądziliście, że problemy z dostępnością ominą pozostałe, nieco tańsze edycje limitowane, byliście w błędzie.

Jak donosi serwis vg247.com, powtarza się sytuacja z anulowaniem przez sklepy zamówień przedpremierowych na limitowane edycje Destiny. Wcześniej problem dotyczył jedynie zestawu Ducha, najdroższego ze wszystkich, jakie przeznaczono do dystrybucji. Teraz okazuje się, że zdobycie innych specjalnych wydań gry także może okazać się niezwykle trudnym zadaniem.

Sieć sklepów BestBuy już rozpoczęła odwoływanie pre-orderów na Limited Edition, oferując klientom w ramach rekompensaty zniżkę na standardową edycję gry lub Digital Guardian.

Oznacza to, że na chwilę obecną, ponad miesiąc przed premierą gry, dostępność dwóch z trzech limitowanych wydań Destiny jest bardzo niska. Jedynie wspomniane Digital Guardian Edition, dostępne za pośrednictwem PlayStation Store lub Xbox Live, z wiadomych względów nie musi martwić się o wyprzedanie wszystkich egzemplarzy.

W kraju nad Wisłą gracze mogą jednak póki co czuć się w miarę komfortowo. Zestaw Ducha wciąż można nabyć w polskich sklepach, na co z pewnością niebagatelny wpływ ma bardzo wysoka cena – ponad 500 zł. Z dostępnością Limited Edition również na ma jak na razie problemów.

Źródło: www.vg247.com

Tagi: Activision bestbuy Bungie destiny digital guardian edition ghost edition limited edition playstation 3 playstation 4