Daniel Stroński Daniel Stroński 05.08.2014 18:48
Od jutra kupimy samodzielny dodatek co-opowy do Killzone: Shadow Fall - Intercept
868V

Od jutra kupimy samodzielny dodatek co-opowy do Killzone: Shadow Fall - Intercept

Motywem przewodnim czerwcowego dodatku Intercept DLC była wieloosobowa kooperacja (nasza recenzja), jednak nie mogliśmy zagrać w co-opowy tryb bez podstawki. Od jutra będziemy mogli kupić sam dodatek.

W Killzone: Shadow Fall - Intercept DLC  z trojgiem znajomych wcielamy się w elitarny oddział VSA - Intelligence Squad Alpha. Ich specjalnością są operacje za linią wroga, stąd podczas co-opowych misji musimy przejąć dane Helghastów, ustawić połączenie z bazą i bronić zajętą miejscówkę przed falami wrogów.

Współpraca to podstawa. Strzegąc urządzenia do przesyłu danych, odbijając dane przejęte i odpierając kolejne ataki zwiększamy wynik drużynowy, a sekwencje zabójstw pozwalają skorzystać z nalotu i jetpacków. Wszystko to na czterech mapach, inspirowanych lokacjami z kampanii. 
 
W recenzji Musiol wystawił DLC ocenę 6/10, chwaląc drużynowy tryb gry. Chcecie zagrać ze znajomym, który nie ma Killzone: Shadow Fall (PS4)? Od jutra będzie mógł kupić sam dodatek w cenie ~79 zł (42 zł za wersję wymagającą podstawki).

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: dlc galeria intercept killzone: shadow fall PlayStation 4