Daniel Stroński Daniel Stroński 05.08.2014 18:10
Templariusz-Łowca Asasynów głównym bohaterem w Assassin's Creed Rogue
2047V

Templariusz-Łowca Asasynów głównym bohaterem w Assassin's Creed Rogue

Dopiero co widzieliśmy nikczemnej jakości wyciekiAssassin's Creed Rogue (PS3), a teraz, już w porządnej jakości, do Sieci trafiły grafiki z gry i szczegóły na temat głównego bohatera oraz czasu i miejsca akcji gry. [Aktualizacja] Mamy oficjalny zwiastun.

Assassin's Creed Rogue (PS3) wrzuci gracza w buty templariusza, a więc członka odwiecznego wroga zakonu asasynów. Wracając do mechaniki żeglarstwa ,ex-asasyn Shay Patrick Cormac przemierzać będzie zimne wody północnego Atlantyku, zwiedzi Niziny Zatokowe Appalachów i Nowy Jork. Shay jest łowcą asasynów, który góruje nad swoimi ofiarami przebiegłością,sprytem i zmyślnymi gadżetami.
 
Ramy czasowe to wojna siedmioletnia (1756-1763), co wstrzeli się w lukę między Assassin's Creed® III (PS3) i Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4), a fabuła będzie stanowiła ważne spoiwo sagi Kenwayów. Wojna siedmioletnia to także jedna z przyczyn, z powodu których Francja wpadła w problemy finansowe, co doprowadziło ostatecznie do rewolucji francuskiej, tak więc AC: Rogue zgrabnie połączy się z Assassin's Creed Unity (PS4).
 
Jeśli ktoś spodziewał się marnego wypełniacza fabularnego na minionej generacji, niech sam oceni jak duży potencjał ma historia upadłego asasyna i łowcy głów. A jeszcze te gadżety, spryt - Bobba Fett świata Assassin's Creed.

Premiera 11 listopada tego roku, a niżej znajdziecie grafiki udostępnione przez magazyn GameInformer.

[Aktualizacja]

Pojawił się oficjalny zwiastun.

[Aktualizacja 2]

Najprawdopodobniej gra nie będzie miała trybu wieloosobowego.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/08/05/september-cover-reveal-assassins-creed-rogue-unity.aspx

Tagi: assassin's creed rogue galeria PlayStation 3 Ubisoft