Mateusz Greloch Mateusz Greloch 05.08.2014 16:01
Raiden pokazuje swoje trzy style walki w Mortal Kombat X
1554V

Raiden pokazuje swoje trzy style walki w Mortal Kombat X

Nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak ogromnym wydarzeniem dla fanów bijatyk było ogłoszenie prac nad Mortal Kombat X (PS4). Ed Boon i jego ekipa muszą sprostać oczekiwaniom graczy i dostarczyć najlepszą odsłonę serii lub na wieki zasilą odmęty NetherRealm jako popychadła kolejnego Khana. Na szczęście nad ich losem czuwa też Raiden, prezentujący swoje trzy style walki.

Jedną z najbardziej eksponowanych cech Mortal Kombat X (PS4) jest możliwość wybrania jednego z trzech stylów walki, które zaważą na dostępnych ruchach dla naszej postaci i wzmocnią niektóre cechy, kosztem poświęcenia innych. Wariacje Raidena to “Thunder God, Displacer” i “Storm Lord.”

O ile w przypadku Scorpiona, Sub-Zero i poprzednich pokazanych wojowników zmiany były dosyć widoczne, tak tutaj nie jestem w stanie zdecydować, która z przedstawionych opcji bardziej do mnie przemawia. Raiden nigdy nie był w czołówce moich ulubionych postaci, ale znając siebie, po premierze Mortal Kombat X (PS4) i tak postaram się opanować je wszystkie.

Źródło: Warner Bros.

Tagi: ed boon mortal kombat x NetherRealm Studios playstation 3 playstation 4 wideo