Michał Madanowicz Michał Madanowicz 05.08.2014 08:58
Driveclub oficjalnie z trybem fotograficznym
788V

Driveclub oficjalnie z trybem fotograficznym

Nie tak dawno, bo w czerwcu, Paul Rustchynsky zapowiadał, że Evolution Studios rozważa zaimplementowanie do Driveclub (PS4) trybu fotograficznego. Jak się okazuje, nie rzucał słów na wiatr i szczegóły na temat działania tej funkcji powinniśmy poznać podczas targów gamescom.

Wygląda na to, że sukces trybu zdjęć zarówno w przypadku inFamous: Second Son (PS4), jak i The Last of Us Remastered (PS4) skłonił zespół deweloperski Evolution do zainteresowania się tą nowinką. Rustchynsky potwierdził na twitterze, że tryb zdjęć znajdzie się również w Driveclub.

- Pracujemy nad tym – czytamy na oficjalnym twitterze dyrektora gry.

Do tej pory podczas dużych wydarzeń związanych z branżą gier Evolution i Sony pokazywało bardzo skąpe materiały z Driveclub. Ma to się zmienić wraz z nadchodzącym gamescomem (13-17 sierpnia), co raczej nie dziwi, biorąc pod uwagę, że do premiery pozostały już tylko dwa miesiące. Rustchynsky zapewnia, że studio ma „mnóstwo rzeczy do pokazania”.

Driveclub do sprzedaży trafi dokładnie 21 października. Tytuł ukaże się ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: www.twitter.com

Tagi: driveclub Evolution Studios paul rustchynsky playstation 4 sony computer eintertainment tryb fotograficzny tryb zdjęć