Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.08.2014 21:37
Priorytetem dewelopera w H1Z1 są kobiety
791V

Priorytetem dewelopera w H1Z1 są kobiety

Nie wiemy jeszcze kiedy Sony Online Entertainment będzie gotowe by wydać H1Z1 (PS4), ale jeden z deweloperów w blogowej notce uchylił rąbka tajemnicy odnośnie etapu Early Access, czyli po naszemu - wczesnego dostępu do gry.

Mat Broome odpowiedzialny za rysunki i inne prace koncepcyjne przyznał, że poza dodawaniem kolejnych elementów w grze, SOE skupi się na wsłuchiwaniu się w głos graczy, bo on jest najważniejszy. Od razu zaznaczył, że priorytetem w tworzeniu gry jest dodanie obecności kobiet, ich ubioru i gadżetów, które mogą być przez nie używane.

Następne są inne rasy postaci, a także kolejne typy zarażonych zombie. Całość ma być testowana i równoważona by w końcowej wersji gry wszystko było zszyte na miarę. Broome zaznaczył, że całość tworzona jest niejako z klocków, które dopasowane do siebie dają niesamowitą całość.

I chyba tylko mi wydaje się być zabawne, że deweloperzy muszą chwalić się tak absurdalnymi "osiągnięciami" jak obecność kobiet czy chociażby murzynów, metysów lub osób pochodzenia meksykańskiego.

Źródło: https://www.h1z1.com/news/h1z1-dev-blog-mat-broome

Tagi: