Michał Madanowicz Michał Madanowicz 04.08.2014 09:20
David Hayter o Sutherlandzie i swoim udziale w Metal Gear Solid V
665V

David Hayter o Sutherlandzie i swoim udziale w Metal Gear Solid V

David Hayter i jego związek z Metal Gear Solid V to niekończąca się opowieść. Kilka dni temu jeden z jego dawnych kolegów z planu, Quinton Flynn, zapowiedział, że Haytera usłyszymy w The Phantom Pain. Teraz sam zainteresowany, czego można było się spodziewać, dementuje te informacje.

W rozmowie z serwisem NerdReactor Hayter zaprzeczył, jakoby miał brać jakikolwiek udział w nowym projekcie Hideo Kojimy. Dodał także, że wbrew domysłom niektórych graczy nie podpisywał żadnej klauzuli poufności, która miałaby być powodem ukrywania przez niego zaangażowania w produkcję The Phantom Pain.

Niczego takiego nie podpisywałem. To rozczarowujące, że fani wciąż wierzą, iż będę w grze, ponieważ to zdejmuje z Konami i Kojimy presję na przywrócenie mnie do projektu. Powiem to raz jeszcze – nie ma mnie w tej grze, w żadnej formie.

Przy okazji Hayter został zapytany o swoje relacje z Sutherlandem, który przejął po nim rolę Big Bossa.

On jest naprawdę niesamowicie sympatycznym gościem i bardzo go szanuję. To, jak przedstawił postać, wydaje się po prostu inne od tego, co robiliśmy wcześniej. Ale nie mogę powiedzieć o nim niczego złego. Darzę go wielkim szacunkiem.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) zadebiutuje w 2015 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że na sklepowe półki gra trafi w marcu. Platformy docelowe to PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Źródło: www.nerdreactor.com

Tagi: David Hayter hideo kojima kiefer sutherland Kojima Productions konami metal gear solid v: the phantom pain PLAYSTATION 3 playstation 4