Piotr Kaźmierczak Piotr Kaźmierczak 30.07.2014 13:45
Bullet Girls, czyli wygrywaj wojny przy pomocy biuściastych dziewczyn
539V

Bullet Girls, czyli wygrywaj wojny przy pomocy biuściastych dziewczyn

Bullet Girls (PS Vita) to nadchodząca strzelanka na PlayStation Vitę, w której pokierujemy licealistkami świetnie radzącymi sobie z bronią palną. Zabawy, zniszczeń i erotyki będzie więc co niemiara. Zobaczcie trailer tej produkcji.

W Bullet Girls (PS Vita) wcielamy się w młode dziewczęta, które uczą się, jak stać się dobrymi żołnierzami. W grze przyjdzie nam stawić czoła zarówno pojazdom mechanicznym, jak i innym licealistkom.

Co najlepsze, za statystyki postaci będzie odpowiadać ich bielizna. Zmianie będą mogły ulec takie elementy jak pasek zdrowia czy siła ataku. Kombinacji na tym tle ma być ponoć aż 1600. Oczywiście nowe majtki i staniki będziemy mogli podziwiać bezpośrednio na naszych "modelkach".

I jak to na wojnie - bohaterki będą mogły zostać złapane przez przeciwników jako jeńcy.Gracz zmuszony zostanie więc do tego, by je odpowiednio szkolić (tak, by nie puszczały pary z ust na przesłuchaniach). W tym celu wprowadzono odpowiedni trening, który polegać ma na... macaniu dziewcząt przy pomocy dłoni lub dziwnych przedmiotów.

To wszystko brzmi jak gra dla rasowych zboczeńców i po części tak też wygląda. Możecie to sprawdzić odpalając filmik znajdujący się na tej stronie.

Bullet Girls (PS Vita) jest póki co planowany wyłącznie dla Japonii (i może lepiej żeby tak zostało?).

Źródło: http://www.siliconera.com/2014/07/30/need-guns-panties-take-tanks-bullet-girls/

Tagi: bullet girls d3 publisher playstation vita shade wideo