Mateusz Greloch Mateusz Greloch 29.07.2014 17:09
Niech mnie kule biją! Pure Pool, trafi do sprzedaży już jutro
662V

Niech mnie kule biją! Pure Pool, trafi do sprzedaży już jutro

VooFoo Studios poinformowało, że już od jutra będzie można pobrać ich najnowszą grę traktującą o wbijaniu bil do łuz. Jeśli ktoś z Was uwielbia trzymać w ręku kij i stukać nim w różnokolorowe bile licząc na wbicie ich jak najszybciej do otworów rozmieszczonych na ściankach i rogach stołu, to powinien zainteresować się Pure Pool (PS4) już dziś.

Gra została tworzona z myślą o PlayStation 4, więc można się spodziewać wykorzystania najpopularniejszych funkcji, z touchpadem w DualShocku 4 włącznie. Użyjemy go do rozglądania się wokół wirtualnego stołu. Strzały wykonujemy za pomocą odchylania prawej gałki do tyłu, a następnie do przodu - każdy będzie mógł robić to intuicyjnie, choć nie obejdzie się bez precyzji w działaniu.

Nowa generacja pozwoliła na zastosowanie znacznie bardziej skomplikowanej fizyki, dzięki czemu doświadczenia płynące z gry nie powinny różnić się od tych, których możemy doznać grywając w prawdziwym życiu. Pomyślano również o kampanii dla pojedynczego gracza z uwzględnieniem poziomów trudności, mini grach i paru odmianach poola.

Oprócz tego zastosowano również system DNA, dzięki któremu nasz styl gry zostaje zapisany w pamięci konsoli, dzięki czemu nawet jeśli jesteśmy offline, nasi przyjaciele mogą z nami grać wykorzystując do tego sztuczną inteligencję skrojoną według naszych preferencji zagrywek. Przypominam, że Pure Pool (PS4) trafi do sprzedaży już jutro, 30 lipca na PlayStation 4.

Źródło: PlayStation Blog EU

Tagi: playstation 4 pure pool VooFoo Studios wideo