Michał Madanowicz Michał Madanowicz 25.07.2014 08:58
Od teraz beta Destiny dostępna dla wszystkich!
1756V

Od teraz beta Destiny dostępna dla wszystkich!

Chciałbyś wypróbować betę Destiny (PS4), ale nie zamierzasz składać zamówienia przedpremierowego na grę? Nic prostszego. Bungie postanowiło udostępnić wersję testową swojego dzieła wszystkim użytkownikom PlayStation Network i Xbox Live. Jest jednak jeden warunek.

[AKTUALIZACJA] Do uruchomienia bety na PlayStation 4 nie jest wymagane posiadanie subskrypcji PS Plus. Jej brak uniemożliwia jednak dostęp do niektórych funkcji znajdujących się w wersji testowej. W przypadku PlayStation 3 cała zawartość jest dostępna dla każdego użytkownika mającego konto w PSN.

Oryginalna wiadomość:

Musisz posiadać wykupioną subskrypcję PS Plus lub Xbox Live Gold.

Gra udostępniona szerokiemu gronu graczy została w nocy z czwartku na piątek, więc bez przeszkód możecie ją już pobierać i instalować.

Testy niestabilnej wersji gry potrwają do 27 lipca, zatem wiele czasu nie zostało. Jeśli nie macie żadnych planów na weekend, to grzechem będzie nie skorzystać z takiej oferty.

Premiera Destiny zaplanowana jest na 9 września tego roku. Platformami docelowymi są PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Źródło: www.bungie.net

Tagi: Activision beta Bungie destiny PLAYSTATION 3 PlayStation 4