Marek Kłos Marek Kłos 26.05.2014 13:12
Na E3 Sony skupi się przede wszystkim na grach
994V

Na E3 Sony skupi się przede wszystkim na grach

Twitter jednego z nielicznych ludzi, którzy faktycznie mają zazwyczaj sprawdzone informacje donosi, że tegoroczne E3 będzie upływało pod znakiem gier. Właściwie to zawsze upływa, ale Sony miało też konferencje, gdzie zbyt dużo czasu poświęcali osprzętowi i mniej istotnym dla graczy sprawom.

Shinobi602, zapytany przez jednego ze śledzących go użytkowników, czy w tym roku Sony skupi się raczej na swoich goglach wirtualnej rzeczywistości, czy może bardziej na grach, odpowiada z pewnością - głównie na grach.

Kolejne ciekawe pytanie dotyczyło gier na wyłączność, które wyjdą w kolejnych latach. Zapytany czy Sony pokaże większość ekskluziwów, w które przyjdzie nam zagrać w latach 2015 - 2016, Shinobi odpowiada, że spodziewa się raczej, że zostaną one pokazane w przyszłym roku.

Wygląda na to, że nasz "donosiciel", mimo iż posiada informacje mówiące o tym, że Sony skupi się na grach, to jednak uważa, że o sporej ilości produkcji dużego kalibru nie usłyszymy na E3 2014. Myślę, że nie pisałby tego bezpodstawnie. Poza tym nie ma większego sensu zapowiadanie projektów, których los nie jest przesądzony. Możliwe, że Sony wyciągnęło wnioski z tak wczesnego ogłoszenia choćby The Last Guardian (PS3), czy Agent, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Nie ma się co jednak martwić zawczasu, wszystko wskazuje na to, że na brak ciekawych informacji narzekać nie będziemy.

Źródło: https://twitter.com

Tagi: