Daniel Stroński Daniel Stroński 20.05.2014 18:11
Podniebne akrobacje bolidem odrzutowym tylko w Jet Car Stunts
1329V

Podniebne akrobacje bolidem odrzutowym tylko w Jet Car Stunts

Jedna z najlepszych smartfonówek (Metacritics: 94/100) w porządnej, rozszerzonej wersji - Jet Car Stunts (PS4) przedstawia zwiastun, datę premiery i szczegóły na temat funkcji Cross-Buy. Tylko nie wspominajcie, że to gra na telefony, bo deweloper Was zje!

Wybijanie się w chmury, manewrowanie po ciasnych torach, przyspieszenie odrzutowe - Jet Car Stunts (PS4) twórcy zapowiadają jako połączenie platformówki z grą wyścigową. Ciężkie trasy i szybkie tempo to coś, czym autorzy zaskarbili sobie przychylność recenzentów oryginalnej wersji gry na smartfony.

Jeden z czytelników PlayStation Blog wytknął studiu Grip Games, że konsolowcy nie potrzebują takich produkcji. Komentarz spotkał się z szybkim odzewem, w którym deweloper zapewnia, że wszystko hula na nowym silniku, będą nowe tryby, nowe dodatki i mocno podkręcona grafika.

Jet Car Stunts wyjdzie na PlayStation 3 i PS Vita w lipcu, zaś wersję na PS4 dostaniemy dopiero sierpniu. Gra wesprze funkcję Cross-Play (jeżdżący z nami po torze duch najlepszego przejazdu), lecz Cross-Buy ograniczy się wyłącznie do dwóch pierwszych platform (z upustem na późniejszą czwórkę). Najnowsza konsola Sony musi przecież dostać magiczne 60FPS/1080p, a przynajmniej tak tłumaczą to twórcy. Wciąż nie znamy ceny:

 

Tagi: galeria grip games jet car stunts PlayStation 3 PlayStation Vita playstaton 4 wideo