Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.05.2014 13:00
Tony Hawk może wrócić na PS4 i Xboksa One
548V

Tony Hawk może wrócić na PS4 i Xboksa One

Jeszcze kilka lat temu mogliśmy mówić o prawdziwym renesansie gier o deskorolce. Seria Skate pokazała, że da się obalić monopol Tony'ego Hawka, który firmował kolejne gry - coraz to słabsze po tym, jak Neversoft został odstawiony przez Activision. Jednak Skate 3 (PS3) sprzedało się źle, więc i ta seria umarła.

Później mogliśmy się cieszyć Tony Hawk's Pro Skater HD (PS3), które podzieliło fanów serii. Jedni cieszyli się, że wreszcie dostali coś, w co da się zagrać. Inni narzekali na ogrom błędów i macosze potraktowanie takich klasyków. Jakiś czas temu pisaliśmy o grze, która trafi na smartfony oraz fakcie zamknięcia ojców Tony'ego - ekipy Neversoft. Jednak ten prawdziwy Tony wlewa w nasze serca nutkę nadziei.

W trakcie sesji AMA (Ask me Anything) na Reddicie został zapytany o pełnoprawną kontynuację serii Tony Hawk's Pro Skater. I jego odpowiedzieć - nie ukrywam - mnie zaskoczyła.

Jest SZANSA zdziałania czegoś w tym temacie w najbliższej przyszłości na nowych konsolach. W międzyczasie jednak wypuścimy naszą grę na urządzenia mobilne. Ale w tym momencie mówię trochę za dużo, więc przestanę.

I o to chodzi. Pytanie tylko - kto zajmie się dewelopingiem? Robomodo? Jeśli tak, to powinni wyciągnąć naukę z Tony Hawk's Pro Skater HD (PS3). Bo THPS 5 musi być przynajmniej w połowie tak dobre jak trylogia z PSXa.

Tagi: Activision playstation 4 tony hawk tony hawk's pro skater 5