Mateusz Greloch Mateusz Greloch 09.05.2014 09:41
Deep Down z publiczną betą i nową galerią
1200V

Deep Down z publiczną betą i nową galerią

Wielu graczy uwierzyło, że pierwszy zwiastun Deep Down (PS4) prezentował materiały z faktycznej rozgrywki, a nie był przygotowanym specjalnie CGI, które tylko udawało gameplay. Niestety, ale pesymistyczne podejście opłaciło się i z każdym kolejnym fragmentem rozgrywki lub galerią widzimy, że owszem, gra jest ładna, ale nie aż tak, jak byśmy tego chcieli.

Producent pracujący nad Deep Down (PS4) podzielił się na Twitterze dwoma zrzutami ekranu pochodzącymi bezpośrednio z gry, ale jak wspomniałem powyżej, nie grzeszą one jakością na takim poziomie, jak pierwszy zwiastun:

Później dowiedzieliśmy się, że gra będzie tytułem free to play, który będzie zawierał mikropłatności, a akcja tak naprawdę przeniesie nas w przyszłość, gdzie za pomocą specjalnych urządzeń będziemy mogli cofać się w czasie i poznawać historię artefaktów.

Po przeczytaniu paru tweetów dowiedzieliśmy się też, że publiczna beta planowana jest na wakacje tego roku, z dużym nastawieniem na czerwiec. Zapewne data ta dotyczy wyłącznie mieszkańców Japonii, więc warto zainteresować się założeniem konta PlayStation Network na ten właśnie kraj. Więcej informacji o grze, becie i tym kto będzie do niej dopuszczony dowiemy się w czerwcu.

Poniżej znajdziecie obiecane zrzuty ekranu, które w porównaniu do zwiastuna, wypadają dosyć blado. Ocenę pozostawiam Wam, jednak niektorzy mogą poczuć się oszukani.

Źródło: Dual

Tagi: Capcom deep down free to play galeria playstation 4 wideo