Daniel Stroński Daniel Stroński 30.04.2014 20:36
Disney Infinity: Marvel Super Heroes z bohaterami Marvela również na nowej generacji
803V

Disney Infinity: Marvel Super Heroes z bohaterami Marvela również na nowej generacji

Sequel Disney Infinity (PS3), wcześniej znany pod kryptonimem 2.0, w końcu z oficjalnymi informacjami. Jakie figurki przeniesiemy do kolorowej platformówki Disneya, co znajdzie się w zestawie startowym i czy będziemy mogli użyć figurek z oryginału? Wszystko w rozwinięciu newsa.

Disney zapowiedział dziś, że w Disney Infinity Marvel Super Heroes zagramy na PS3 i PS4. Nowy zestaw figurek obejmie superbohaterów Marvela (grupa Avengers czy Spider-Man), ale też łotrów (Loki, Modok). Wśród światów, gdzie zbudujemy własne poziomy, znajdą się m. in. Marvel Manhattan i Asgard.

Zestaw startowy zawierać będzie grę, podstawkę przenoszącą doń figurki, dwa dyski mocy oraz trójkę Avengersów - Thora, Czarną Wdowę oraz Iron Mana. Oczywiście wzorem poprzedniczki dodatkowe grywalne figurki będą możliwe do dokupienia, a wszystko to ma pojawić się w sklepach jesienią.

Ukłonem w stronę posiadaczy Disney Infinity (PS3) jest możliwość wykorzystania tamtejszych figurek w Disney Infinity Marvel Super Heroes. Przypominamy, że rywal "figurkowych zmagań", seria Skylanders, także zapowiedział nową część z więzieniem i praniem mózgów pokonanych przeciwników. Kto wygra jesienną wojnę sprzedaży stanowczo zbyt drogich zabawek?

Tagi: Avengers Disney Infinity Marvel Super Heroes Disney Interactive Studios marvel playstation 3 playstation 4