Michał Madanowicz Michał Madanowicz 28.04.2014 16:02
Nowy teaser H1Z1 dostępny, o ile znasz Konami Code
730V

Nowy teaser H1Z1 dostępny, o ile znasz Konami Code

Tworzone przez Sony Online Entertainment H1Z1 ma zagwarantować nam dziesiątki godzin w otwartym świecie opanowanym przez żywe trupy. Strach i poczucie osamotnienia mają bezustannie towarzyszyć naszej wędrówce, co stara się udowodnić nowy teaser gry.

Aby uzyskać dostęp do wideo, trzeba jednak znać Konami Code. Niewtajemniczonym śpieszę z wyjaśnieniem, że jest to specjalny kod obecny od lat w wielu produkcjach japońskiego wydawcy, umożliwiający po prostu czitowanie. Po wciśnięciu odpowiedniej sekwencji klawiszy (góra-góra, dół-dół, lewo-prawo, lewo-prawo, B, A) na stronie pojawi się trwający niecałą minute teaser i zapikselowany obrazek.

Chcąc obejrzeć wideo, nie musicie jednak wchodzić na stronę i bawić się z kodem. Zobaczyć możecie go bez żadnych komplikacji w serwisie YouTube.

H1Z1 to gra z gatunku MMO oparta o model free-to-play. Jako jeden z tysięcy ocalałych walczymy o przetrwanie w opanowanych przez zombie Stanach Zjednoczonych. Gra rozwija pomysły znane z gry DayZ. Planowana premiera - 2015 rok.

Źródło: www.dualshockers.com

Tagi: H1Z1 Sony Online Entertainment teaser wideo