Mateusz Greloch Mateusz Greloch 28.04.2014 10:42
Zbliża się kontynuacja Injustice: Gods Among Us?
1065V

Zbliża się kontynuacja Injustice: Gods Among Us?

Pamiętacie lament jaki podniósł się po cichym ogłoszeniu opóźnienia daty premiery Batman: Arkham Knight (PS4)? Jeden z obecnych na panelu uczestników usilnie próbuje przekonać cały świat, że data 2015 wcale nie odnosi się do nowych przygód Batmana, a jest zwiastunem zupełnie nowej gry.

Już na początku patrzę na te rewelacje z lekką nutką niedowierzania, bowiem data 2015 pojawiła się na końcu zwiastuna Batman: Arkham Knight (PS4), więc dziwnym byłoby zapowiedzenie innej produkcji w ten sposób. Jeden z redaktorów portalu furiousfanboys.com postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie tego panelu:

DC pokazało stworzony przez Blur Studios zwiastun CGI z Batman: Arkham Knight, który zebrał sporo owacji i oklasków. Było bardzo głośno, więc nie można winić ludzi za to, że nie słyszeli co było potem i wcale nie było to ogłoszenie opóźnienia Arkham Knight.

Kiedy ludzie się cieszyli, oni dokładnie powiedzieli, że Arkham Knight pojawi się jeszcze w tym roku. Potem powiedzieli, że przygotowują się do kolejnej odsłony Injustice i to właśnie do niej odnosiła się data 2015. Nie ma informacji kto się tym zajmie, ale gra jest w produkcji i nie pojawi się w tym roku.

Muszę przyznać, że nieco to naciągane, ale nie obraziłbym się za drugą część Injustice: Gods Among Us (PS3). Pierwsza odsłona zawładnęła mną na kilka dobrych tygodni i miała o wiele lepszy tryb story mode niż w ostatnim Mortal Kombat (PS3).

Źródło: Furiousfanboys.com

Tagi: batman: arkham knight Injustice: Gods Among Us NetherRealm Studios playstation 3 playstation 4 Warner Bros. Interactive