Mateusz Greloch Mateusz Greloch 19.04.2014 11:34
Transformers: Rise of the Dark Spark przedstawia Bumblebee
1198V

Transformers: Rise of the Dark Spark przedstawia Bumblebee

Transformers: Rise of the Dark Spark (PS4) przedstawi losy dwóch uniwersów Transformerów - tego ziemskiego i tego, który pokaże Cybertron w chwilach, kiedy konflikt pomiędzy Decepticonami i Autobotami miał jeszcze formy wojny domowej. Dziś czas pokazać oba modele Bumblebee, którymi przyjdzie nam kierować w grze.

Ziemski model będzie tym, który pojawia się w filmach Michaela Baya, podczas gdy ten z Cybertronu będzie jak żywo wyjęty z poprzednich gier na PlayStation 3 - Transformers: Fall of Cybertron (PS3)Transformers: War for Cybertron (PS3).

Wielu graczy narzeka na pomysł połączenia dwóch, zgoła odmiennych podejść do tematu zmieniających formę robotów i muszę przyznać, że mnie również dziwi podejście Activision do tego tematu. Miejmy nadzieję, że studio Edge of Reality pociągnie poziom High Moon Studios i dostarczy nam w miarę strawną i dobrze wyglądającą produkcję, która wprowadzi Transformersy w nową generację konsol.

Źródło: TransformersGame [YouTube]

Tagi: Activision Edge of Reality high moon studios playstation 3 playstation 4 transformers: fall of cybertron Transformers: Rise of the Dark Spark transformers: war for cyberton