Mateusz Greloch Mateusz Greloch 18.04.2014 08:59
Japonia prezentuje nowości w aktualizacji 1.70 dla PlayStation 4
1778V

Japonia prezentuje nowości w aktualizacji 1.70 dla PlayStation 4

Japoński oddział Sony postanowił udostępnić paczkę zdjęć, na których pokazano najważniejsze zmiany w ustawieniach systemu. Ucieszą się przede wszystkim streamerzy i osoby, którym przeszkadzało zabezpieczenie HDCP, bowiem to właśnie dla nich najnowszy firmware przyniesie najwięcej zmian.

Jedyną zmianą, która nas nie dotyczy będzie dodanie do platform umożliwiających streamowanie japońskiego serwisu NicoNicoLive. U nas do wyboru pozostaną w dalszym ciągu Twitch.TV i Ustream. Kolejne zrzuty ilustrują jak wyłączyć HDCP i w jaki sposób uruchomić transmisję wideo w jakości HD, używając do tego platformy Ustream.

Ostatnie dwa zdjęcia pokazują, że będzie można używać PS Vita TV jako urządzenia, na którym odpalimy Remote Play z PlayStation 4. Co ciekawe, Sony utrzymuje, że w ten sposób [poprzez PS Vita TV] będziemy mogli podłączyć dwa konta do Remote Play jednocześnie. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie, ale wygląda na to, że PlayStation Vita i PlayStation Vita TV w końcu otrzymają możliwość stworzenia więcej niż jednego konta na swoich urządzeniach.

Poniżej znajdziecie obiecaną galerię.

Źródło: InsidePlayStation.com

Tagi: