Daniel Stroński Daniel Stroński 15.04.2014 17:41
Jak będziemy rozwijać Goliatha grając potworem w Evolve?
965V

Jak będziemy rozwijać Goliatha grając potworem w Evolve?

Wczoraj przedstawialiśmy Wam nowe zrzuty z Goliathem z Evolve (PS4), a dziś twórcy w końcu powiedzieli coś o rozwoju kontrolowanego przez gracza potwora wraz z doborem dogodnych umiejętności.

Rozgrywka w Evolve (PS4) polega na co-opowym polowaniu czterech graczy na większego potwora, w którego wciela się piąty uczestnik. Przedstawiany w galerii (przypominamy niżej zrzuty z wczorajszego newsa) Goliath w trakcie gry rośnie w siłę jedząc dzikie zwierzęta.

Spośród czterech umiejętności mamy do wyboru szarżę, atak z doskoku, zionięcie ogniem i rzucanie kawałów ziemi. Od gracza zależy czy skupi się na rozwijaniu jednego, czy raczej skorzysta z trzech w podstawowej formie.

Jak wytropić ucztującego (a przy tym wzmacniającego się) Goliatha? Reszta graczy może go odnaleźć podążając śladem ofiar i obserwują zdradzającego pozycję olbrzyma ptaki. Ludzcy gracze mają również mieć możliwość na wzmocnienie się przy pomocy fauny. Łowcy dzielą się na cztery klasy i w każdej potyczce wezmą udział wszystkie cztery, a czasowo sesje trwać mają około dwunastu minut.

 

Tagi: evolve galeria playstation 4 turtle rock