Mateusz Greloch Mateusz Greloch 10.04.2014 09:12
inFamous: Second Son najszybciej sprzedającym się tytułem w serii
672V

inFamous: Second Son najszybciej sprzedającym się tytułem w serii

Nie da się ukryć, że inFamous: Second Son (PS4) jest grą, na którą wielu fanów marki PlayStation czekało z otwartymi ramionami. Posiadacze PlayStation 4 czekali z utęsknieniem na powrót do władania supermocami, a Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na przesiadkę na nową generację, zyskali dobry powód, by w końcu to zrobić.

Według najnowszych danych, którymi podzielił się australijski oddział Sony Computer Entertainment, inFamous: Second Son (PS4) sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, a globalna sprzedaż przekroczyła już milion kopii, dając przygodom Delsina Rowe zaszczytne, pierwsze miejsce w wewnętrznym rankingu najszybciej sprzedającej się gry z uniwersum inFamous. Co ważne, gra "zrobiła to" w 9 dni.

Zapewne pomógł fakt, że obecnie jest to najładniejsza gra na PlayStation 4, a jak wiadomo, grafika od dawna była tym, co zachęcało graczy do zakupu coraz to nowszych produkcji. Sprzedaż samej gry wspomogła też statystyki dotyczące kupna konsol PlayStation 4, więc zarówno Sucker Punch jak i Sony mogą sobie wzajemnie dziękować. Jak widać wewnętrzne studia Sony to prawdziwy skarb, o który warto zadbać.

Źródło: Dualshockers.com

Tagi: exclusive inFamous: second son playstation 4 Sony Computer Entertainment sucker punch