Marek Kłos Marek Kłos 09.04.2014 15:17
Borderlands: The Pre-Sequel już oficjalnie. Premiera jesienią tego roku!
1345V

Borderlands: The Pre-Sequel już oficjalnie. Premiera jesienią tego roku!

Przecieki się potwierdziły, więc wszyscy fani uniwersum Borderlands mogą otwierać szampana. Jeszcze w tym roku, na jesieni zagramy w Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) Jak wyglądać będzie rozgrywka, możecie zobaczyć na załączonym materiale filmowym oraz w galerii. Mamy też kilka ciekawostek dotyczących grywalnych postaci.

2K Games i Gearbox właśnie oficjalnie zapowiedzieli grę, o której krążyły tylko pogłoski. Tak jak pisałem ostatnio, do dyspozycji będziemy mieli 4 postacie, które choć znane fanom serii, nigdy nie były grywalnymi bohaterami.

  • Athena, the Gladiator, używa swojego Kinectic Aspis, który jest tarczą potrafiącą absorbować obrażenia i przekształcić je na energię, której możemy użyć przeciwko wrogom. Athena miała swój debiut w Secret Armory of General Knoxx DLC w pierwszej części serii.
  • Wilhelm, the Enforcer był jednym z pierwszych zabójczych bossów w Borderlands 2
  • Nisha, the Lawbringer - szeryf Lynchwood z drugiej części gry, zostanie szczegółowo omówiona w nadchodzących miesiącach
  • Claptrap, the Fragtrap - durnowaty robot - kompan z Borderlands 2, po raz pierwszy będzie grywalną postacią.

Akcja umieszczona będzie pomiędzy Borderlands™ (PS3), a Borderlands™ 2 (PS3), a walczyć będziemy u boku Handsome Jacka. Doświadczymy jego przemiany w bezwzględnego tyrana, którego kochaliście aż do nienawiści w drugiej części serii. Klasyczna borderlandsowa rozgrywka zostanie rozszerzona o walkę w niskiej grawitacji i przy pomocy plecaków odrzutowych napędzanych tlenem. Do naszego arsenału dodane zostaną bronie zamrażające oraz lasery. Po księżycowym krajobrazie będziemy mogli się przemieszczać przy pomocy nowych pojazdów.

Zagramy na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC już jesienią 2014 roku.

Poniżej materiał zawierający rozgrywkę oraz galeria obrazków.

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: 2K Games borderlands: the pre-sequel! Gearbox Software playstation 3