Bartek Wiak Bartek Wiak 08.04.2014 20:33
GTA Online nadal się rozwija, nadciąga kreator rozgrywek w trybie Capture
1174V

GTA Online nadal się rozwija, nadciąga kreator rozgrywek w trybie Capture

Samo Grand Theft Auto V (PS3) okazało się być całkowitym hitem, sprzedało się w niesamowitych ilościach i do teraz bawi niejednego gracza. Specjalnie dla tych, którzy wolą bawić się w towarzystwie żywych ludzi powstało GTA Online, które ciągle się rozwija.

Rockstar zapowiedział, że obiecywany w przeszłości kreator rozgrywek w trybie Capture trafi do graczy już w piątek, 11 kwietnia. Z tego powodu od dzisiaj do piątku, wszystkie mecze w obecnych Capture Jobs będą nagradzane podwójną liczbą GTA$ oraz RP.

To jednak nie koniec rewelacji. Dzisiaj dostaliśmy również nową aktualizację, która wprowadza mnóstwo zmian. Przytoczę tutaj jedynie te najważniejsze, a po pełen spis zmian odsyłam tutaj.

  • Lester otrzymał nową umiejętność. Gracz może zadzwonić do Lestera i poprosić policyjnych koleżków o przymknięcie oka na gracza przyszłe przestępstwa.
  • Gracze otrzymają lepsze nagrody za wykonanie skoków spadochronowych, wyścigów, deathmatchy i misji LTS w mniej niż 4 osoby.
  • Za każdym razem gdy gracz polubi lub skrytykuje fragment gry otrzyma 50RP.
  • Naprawiono błąd, w którym gracze posiadawszy zmodernizowany osobisty samochód przed patchem 1.10, mogli go sprzedać tylko za $10.000.

Źródło: support.rockstargames.com

Tagi: aktualizacja gta online gta v playstation 3 rockstar

Nie przegap