Mateusz Greloch Mateusz Greloch 08.04.2014 08:15
Destiny przedstawia system budowania postaci
818V

Destiny przedstawia system budowania postaci

Dla wielu czytelników naszego portalu, Destiny (PS4) to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Połączenie Borderlands i Mass Effect daje nadzieję na złożoną i dającą wiele frajdy rozgrywkę. Istotą gry są bohaterowie, którzy dzielą się na kilka klas i ras. 

Na niedawnej prezentacji podczas Game Developers Conference wyjaśnia wszelkie szczegóły dotyczące budowania bohaterów oraz ich cech szczególnych. Na tym prawie godzinnym materiale znalazło się miejsce na wyjaśnienie zawiłych systemów tworzenia ekwipunku na zasadzie podmianki komponentów, różnic pomiędzy bohaterami oraz zależności pomiędzy wybraną klasą, a wyglądem postaci. Na koniec postanowiono podzielić się technicznymi szczegółami tworzenia Destiny i systemów omówionych wcześniej. Zapraszamy do oglądania:

Sam uwielbiam doglądać jak powstają produkcje, które za parę miesięcy sami sprawdzimy. W ten sposób można docenić nawet najmniejsze części rozgrywki, które dla nieświadomego gracza są po prostu częścią konfiguracji ekwipunku, a dla programistów były ciężkim zadaniem, z którym zmagali się przez miesiące zanim osiągnęli satysfakcjonujące rezultaty.

Źródło: Desti-Nation [YouTube]

Tagi: Bungie destiny playstation 3 playstation 4 wideo