Bartek Wiak Bartek Wiak 07.04.2014 19:53
Kingdom Under Fire II na PS4 znacznie ładniejsze od wersji na PC
902V

Kingdom Under Fire II na PS4 znacznie ładniejsze od wersji na PC

Sporo się mówi o bebechach konsoli zbliżonych do tego co znajdziemy w mocnych współczesnych komputerach. Jednak co udowadnia Blue Side Studios w niczym to nie przeszkadza i w dalszym ciągu gra konsolowa może wyglądać znacznie lepiej niż ta sama produkcja odpalona na PC.

Sang Youn Lee w wywiadzie udzielonym portalowi 2p, przyznał się, że ich najnowszy produkt będzie wyglądał o wiele ładniej na PlayStation 4. Niestety, nie poparł tego żadnymi obrazkami, czy materiałami wideo, ale myślę, że po takiej wypowiedzi niedługo dostaniemy odpowiednie porównania.

Jako, że Kingdom Under Fire II (PS4) jest grą typu Free-2-Play zapytano o dostępność towarów, za które trzeba będzie zapłacić prawdziwymi pieniędzmi. Odpowiedź nie była do końca zadowalająca, gdyż Sang Youn Lee wypowiedział się bardziej na temat regionalnych stroi, ale lepsze to niż nic.

Wiem, że w sklepiku będzie sporo kostiumów i rzeczy do spożycia, zawartość sklepiku może się różnić w zależności od regionu, ponieważ niektóre miejsca mają spore ograniczenia co do stroi. Czasem jak w przypadku Indonezji wolą ukryć, niż pokazywać ciało kobiety. Myślę, że w tego typu miejscu część kostiumów będzie niedostępna. Szanujemy również inne społeczności i kultury, więc przygotowujemy dla nich tradycyjne stroje.

Może i nie na temat, ale całkiem treściwie. Ciekawe jakie są szanse na zobaczenie elfiej wojowniczki w polskim stroju ludowym.

Gra ma się ukazać jeszcze w tym roku i wystartować jednocześnie w każdym dostępnym regionie.

 

Źródło: 2p.com

Tagi: blue side studios Kingdom Under Fire II playstation 4