Mateusz Greloch Mateusz Greloch 02.04.2014 12:32
Digimon Story: Cyber Sleuth na PlayStaton Vita ma zaspokoić głód przenośnych potworków na konsolach Sony
2426V

Digimon Story: Cyber Sleuth na PlayStaton Vita ma zaspokoić głód przenośnych potworków na konsolach Sony

Czego zazdroszczą 3DS'owi posiadacze PlayStation Vita? Przede wszystkim Pokemonów, które są obowiązkową pozycją dla każdego posiadacza przenośnej konsoli Nintendo. Alternatywą dla tego typu produkcji są konkurujące z Pokemonami Digimony. Digimon Story: Cyber Sleuth (PS Vita) zmierza właśnie na PlayStation Vita i daje nadzieję na dobrą produkcję z cyfrowymi pupilami w roli głównej.

Digimon Story: Cyber Sleuth (PS Vita) to pozycja, której się bacznie przyglądam, bo pamiętam inne gry z tego uniwersum, które swego czasu ogrywałem na pierwszym PlayStation. Muszę przyznać, że Bandai-Namco wstrzeliło się idealnie ze swoją produkcją, bo od paru tygodni chodzi mi po głowie zakup Nintendo 3DS, by ograć najnowsze Pokemony, ale w tym wypadku zostanę przy swojej Vicie i sprawdzę konkurencyjne potworki.

 Bandai-Namco nie ukrywa, że tytuł kieruje do starszych już graczy, którzy pamiętają początki serii i chcą zabrać swoje stwory wszędzie tam, gdzie sami się udają. Nasza bohaterka, która będzie panią detektyw, będzie mogła dowolnie przemieszczać się pomiędzy realnym i cyfrowym światem, by prowadzić dochodzenie w sprawie dotyczącej Digimonów. Oczywiście w grze tego typu nie może zabraknąć powiększania kolekcji stworów i ich trenowania, więc jeśli mieliście w planach zmianę obozu i zakup Pokemonów, to może warto dać szansę tej produkcji?

Aby nieco nakreślić jak będzie wyglądała gra, twórcy postanowili zaprezentować skromną galerię.

Źródło: siliconera.com

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleut galeria namco bandai playstation vita