Bartek Wiak Bartek Wiak 28.03.2014 19:45
Co rok nowy Assassin's Creed? Gracze sami tego chcą
851V

Co rok nowy Assassin's Creed? Gracze sami tego chcą

W zeszłym roku był Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4), w tym dostaniemy Assassin's Creed Unity (PS4) i AC: Comet. Za często? Być może, ale nie według Ubisoftu i jeśli wierzyć słowom jego przedstawiciela, gracze chcą by AC pokazywał się corocznie. 

Pierwszą część naszych rozważań na temat Assassin's Creed Unity (PS4) możecie przeczytać tutaj, a już niedługo pojawi się część druga, w której dowiemy się jaką rolę w rewolucji mogli odegrać templariusze.

Lionel Raynaud w rozmowie z Edge przyznał, że Ubisoft byłby bardzo głupi gdyby nie odpowiedział na zapotrzebowanie graczy. Raynaud potwierdził też, że tak długo jak gracze będą chcieli nowej gry, tak długo Ubisoft będzie im je dostarczał.

Jesteśmy w stanie zaproponować ludziom nowego Assassin's Creed każdego roku ponieważ oni chcą Assassin's Creeda każdego roku. Musielibyśmy być bardzo głupi nie zaspokajając tej potrzeby, jednak stworzenie czegoś co nigdy nie zawiedzie nie jest łatwym zadaniem.

Raynaud nie potwierdził plotek dotyczących AC: Comet przyznał jednak, że Ubisoft będzie kontynuował wspieranie starej konsoli. Na pewno w tym roku dostaniemy AC: Comet i prawdopodobnie dostaniemy jeszcze jedną grę w przyszłym roku.

Źródło: vg247.com

Tagi: assassin's creed comet Assassin's Creed: Unity PLAYSTATION 3 playstation 4 Ubisoft