Mateusz Greloch Mateusz Greloch 28.03.2014 08:57
Oto co zostało usunięte z South Park: Kijek Prawdy
1099V

Oto co zostało usunięte z South Park: Kijek Prawdy

Obsidian Entertainment już raz wspominało o tym, że Matt Stone i Trey Parker dostarczyli im 800-stronicowy scenariusz, który był zbyt obszerny, by zmieścić wszystko w grze. Niedawno studio podzieliło się informacją, co było już prawie gotowe, ale i tak nie trafiło do pełnej wersji gry. Czyżby  South Park: Kijek Prawdy (PS3) miał dostać DLC?

Przede wszystkim planowano rozwinąć etapy w których spotykamy charakterystyczne frakcje, takie jak dzieci-wampiry i majtkowe-gnomy. W domyśle planowano z tego zrobić dodatkowe segmenty rozgrywki, jednak uznano, że nie wpasują się one w główny wątek gry i postanowiono je usunąć. Oprócz tego usunięto także etap z hipisami, choć tutaj nie pokuszono się o wyjaśnienie dlaczego takowy został wycięty.

Kolejnymi wątkami, które miały być dodane lub rozszerzone był motyw z rodziną kup, które gracz spotkał podczas przechodzenia South Park: Kijek Prawdy (PS3). W serialu spotykaliśmy ich podczas świąt Bożego Narodzenia, więc możliwe, że przygotowano pod to specjalny rozdział, który ostatecznie wyleciał z finalnego produktu. Jakby tego było mało, twórcy chcieli też poszydzić z rudych i stworzyć specjalny etap, w którym nasza wesoła ekipa walczy z całymi zastępami miedzianych dzieci. Jeśli to dla Was wciąż mało, miał być jeszcze smok, o którym wiadomo tylko tyle, że został zaprojektowany i zaraz wycięty.

A ja się pytam - gdzie szatan? Dlaczego zrezygnowano z jednej z najbardziej charakterystycznych postaci?

Źródło: Game Informer

Tagi: Obsidian Entertainment PLAYSTATION 3 South Park: Kijek Prawdy Ubisoft