Mateusz Greloch Mateusz Greloch 27.03.2014 12:21
"Warto czekać na Driveclub" - projekt rozwija się w spektakularnym tempie
967V

"Warto czekać na Driveclub" - projekt rozwija się w spektakularnym tempie

Zanim zaczną się narzekania na temat ciągle przesuwanej daty premiery i zwolnień w Evolution Studios, Sony Computer Entertainment Europe zapewnia, że roszady w szeregach studia nie mają wpływu na rozwój Driveclub (PS4). Gra jest ciągle w produkcji, a postęp w pracach  określany jest mianem spektakularnego.

Coś w tym jest, bowiem od pierwszej zapowiedzi, gra wypiękniała do stanu, który mogliśmy obserwować na ostatnich fragmentach rozgrywki. Niestety perfekcja wymaga czasu, dlatego Sony wraz z Evolution Studios postanowili jeszcze raz przyjrzeć się całej strukturze tej produkcji i doszlifować ją w najdrobniejszych szczegółach, by końcowy efekt wywołał u nas efekt "Wow!". 

Jesteśmy w pełni przekonani, że gra spełni swoje obietnice i będzie pierwszym, w pełni nastawionym na społeczną interakcję tytułem na PlayStation 4 i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Evolution Studios.

Postęp jaki został dokonany w Driveclub (PS4) jest spektakularny i z przyjemnością podzielimy się informacjami odnośnie produkcji tego tytułu, daty premiery oraz udostępnimy fragmenty rozgrywki w ciągu najbliższych paru tygodni. Dziękujemy za cierpliwość i możemy was zapewnić, że warto czekać.

Brzmi jak standardowe ogłoszenie działu Public Relations, jednak jak wspomniałem wcześniej, w przeciągu ostatnich kilku miesięcy Driveclub (PS4) znacznie poprawił swoją oprawę graficzną i w dalszym ciągu trzymamy kciuki za tę produkcję. Na dzień dzisiejszy nie zmieniła się polityka firmy, która nadal utrzymuje, że część gry zostanie udostępniona nieodpłatnie dla każdego abonenta PlayStation Plus, który posiada konsolę PlayStation 4.

Źródło: videogamer.com

Tagi: