Daniel Stroński Daniel Stroński 24.03.2014 19:04
Twórca Puppeteer przygotowuje aż cztery nowe gry
464V

Twórca Puppeteer przygotowuje aż cztery nowe gry

Puppeteer™ (PS3) było tytułem pięknym i grywalnym (9/10 w naszej recenzji), chociaż przeszło bez echa i nie sprzedało się najlepiej. Jego ojciec, Gavin Moore, postanowił przenieść swój zapał  twórczy na mniejsze gry dystrybucji cyfrowej.

Gavin Moore podczas swojego panelu na tegorocznym Game Developers Conference zapowiedział cztery mniejsze tytuły, wolne od fizycznych nośników:

Myślę, że zbytnio polegamy na tym, że sklepy sprzedadzą nasz produkt za nas. Puppeteer może nie sprzedał się najlepiej, ale nie był w żadnym wypadku porażką. Planuję teraz stworzyć trzy lub cztery gry naraz, które dostępne będą wyłącznie w dystrybucji cyfrowej i które przedstawi Sony podczas przyszłotygodniowej wizyty w Japonii.

Puppeteer to magiczna produkcja i tylko czekać aż potanieje, bo bajkowa formuła, nawet w tak dużych platformówkach (z walkami z bossami w stylu God of War!), nie sprzyja pełnym cenom pudełkowym. Moore dodaje również, że inną kwestią była data premiery, ustanowiona na ten sam tydzień, co GTA V. Cóż, oby tylko poziom Puppeteera został utrzymany i biorę wszystkie cztery!

Tagi: gavin moore PLAYSTATION 3 puppeteer Sony Computer Entertainment