Mateusz Greloch Mateusz Greloch 24.03.2014 13:18
Możemy nigdy nie zagrać w Rainbow Six: Patriots
425V

Możemy nigdy nie zagrać w Rainbow Six: Patriots

Pamiętacie zapowiedź Rainbow Six: Patriots? A pamiętacie, że gra miała sporo problemów i trafiła do ponownej produkcji, gdzie projekt wyzerowano i rozpoczęto praktycznie od zera? Okazuje się, że to nie koniec problemów, a zaledwie ich zalążek, który z dnia na dzień wygląda coraz groźniej. Czy jest szansa, że gra w końcu ujrzy światło dzienne?

Zaufane źródło, które już wiele razy zostało zweryfikowane jako posiadające zakulisowe, ale prawdziwe informacje podaje, że z grą jest sporo problemów, a jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania.

Wprawdzie jest to dalej plotka, ale jak wspominałem wyżej, źródło już parę razy potwierdziło swoje informacje w przeszłości, więc jeśli to faktycznie prawda, to z pierwotnej zapowiedzi zapewne niewiele już zostało. Dziwi to tym bardziej, że po pierwszym pokazie, fani na całym świecie zachwalali pomysły i to, co zobaczyli. 

Skoro gra trafiła ponownie na deski kreślarskie i zostanie po raz trzeci tworzona od podstaw, to na premierę sobie jeszcze poczekamy. Historia pokazała, że gry przekładane w nieskończoność nigdy nie okazywały się hitami, że wspomnę tylko Aliens: Colonial Marines (PS3) i Duke Nukem Forever (PS3).

Źródło: Superannuation [Twitter]

Tagi: PLAYSTATION 3 Rainbow Six: Patriots Ubisoft