Mateusz Greloch Mateusz Greloch 17.03.2014 14:01
Square-Enix pyta graczy o remaster Final Fantasy XII w HD
625V

Square-Enix pyta graczy o remaster Final Fantasy XII w HD

Square-Enix nie ukrywało, że w przypadku jeśli Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (PS Vita) sprzeda się dobrze, a gracze odbiorą ją pozytywnie, to niewykluczone, że zobaczymy również dwunastą odsłonę Final Fantasy, w podobnej wersji co popularna dziesiątka.

Po pierwszych ocenach i opiniach graczy, którzy mieli już styczność z remasterem na PS Vitę i PS3, Square-Enix widzi potencjał w tego typu remasterach i pyta otwarcie - Chcecie Final Fantasy XII HD?

Z takim zapytaniem uderzyła do największych redakcji, które na swoich łamach zaczęły zamieszczać podobne ankiety, licząc na spory odzew fanów. Zapewne po zakończeniu głosowań, przedstawiciel Square-Enix zbierze potrzebne dane, które później przekaże na zebraniu zarządu i popierając je wynikami sprzedaży Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (PS3) postara się o znalezienie funduszy na sfinansowanie kolejnego przedsięwzięcia.

Dlatego i ja pytam Was o chęć na ogranie wersji przystosowanej do dzisiejszych czasów i liczę, że weźmiecie udział w ankiecie i wypowiecie się o słuszności tego typu edycji.

Źródło: Square-Enix

Tagi: Final Fantasy X | X-2 HD Remaster final fantasy xii remaster square enix