redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 17.03.2014 13:28
Gradiatorzy - rozstrzygnięcie (10-16.03) + aktualizacja regulaminu
1110V

Gradiatorzy - rozstrzygnięcie (10-16.03) + aktualizacja regulaminu

Za nami kolejny tydzień rywalizacji o miano najaktywniejszego czytelnika PS Site w wymiarze tygodniowym. Walczyliście o grę Far Cry® 3 (PS3). Wyniki rywalizacji znajdziecie w rozwinięciu. Przypominamy o trwającej miesięcznej odsłonie konkursu, w której do wygrania jest Thief (PS3). Ponadto informujemy o aktualizacji regulaminu Gradiatorów

W wyniku stwierdzonych nieprawidłowości w zachowaniu niektórych userów (konkretnie Hantos980 i Sephrio), zdecydowaliśmy się wykluczyć obu użytkowników z dwóch najbliższych tygodniowych odsłon Gradiatorów (17-23 i 24-30 marca) oraz miesięcznej rywalizacji. W przypadku Hantos980 jest to wydłużenie o miesiąc obecnej przerwy (user najwcześniej udział w miesięcznych Gradiatorach będzie mógł wziąć w maju). W przypadku Sephrio jest to dyskwalifikacja w trwającej odsłonie marcowej. Owe nieprawidłowości związane są z próbami umawiania się odnośnie przebiegu rywalizacji, co jest niedopuszczalne. Nie ma możliwości, aby userzy wspólnie ustalali, który w danym tygodniu chce wygrać, a który planuje zrezygnować - publiczne informacje tego typu i ich aprobata będą wiązały się z kolejnymi dyskwalifikacjami w Gradiatorach i banem na konto w serwisie. Regulację tę dopisaliśmy w nawiasie w punkcie 13. Regulaminu w części poświęconej Gradiatorom (niestety, co nas martwi, niektórym takie "ustawki" wydają się rzeczą normalną...). Kolejne tego typu próby ustawiania rankingu będą skutkować nieodwołalnym zbanowaniem konta w naszym

Druga zmiana dotyczy treści kopiowanych między współpracującymi portalami PPE i PSSite.com. Userzy, którzy trafili na PSSite.com z PPE, przenosili ze sobą również materiały, które wcześniej dawały im punkty w analogicznej zabawie na PPE. Nie zabraniamy nikomu umieszczać tych samych treści w celu uzyskania np. porady lub po prostu pochwalenia się swoją praca, ale nie zgadzamy się, aby te same materiały były ponownie zgłaszane do takiego samego konkursu. W przypadku, gdy user wygra tygodniowe lub miesięczne zmagania i choćby jeden materiał będzie skopiowany z PPE, zostanie zdyskwalifikowany. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie w punktach 14. i 14a. 

Grę tygodnia (Far Cry® 3 (PS3)) zgarnia Gomlinzgryzliwy, którego prosimy o kontakt mailowy na naszą skrzynkę redakcyjną - redakcja@pssite.com i podanie adresu do wysyłki nagrody. Jednocześnie przypominamy o zasadach - użytkownikiem tygodnia można zostać raz na 8 tygodni, a miesiąca - raz na 4 miesiące.

Dziesiątka najaktywniejszych użytkowników prezentuje się następująco:

1. Gomlinzgryzliwy
2. Sephrio
3. chaos1981ol
4. JC_Denton
5. DubstepSheep
6. Hantos980
7. olson6897
8. Dawid_1975
9. DB_Mafia
10. Martaa

Gradiatorzy (17-23.03) - Dead Island Riptide

Osoba, która w wyżej wyszczególnionym okresie zdobędzie najwięcej punktów aktywności na stronie PSSite.com, otrzyma od nas i sponsora Gradiatorów grę Dead Island Riptide (PS3).

Szczegóły zabawy dostępne tutaj

Nagrody w Gradiatorach sponsoruje: 

 

Tagi: gradiatorzy