Daniel Stroński Daniel Stroński 13.03.2014 17:01
Zimna wojna, a my w cieniu - CounterSpy również na PlayStation 4
1061V

Zimna wojna, a my w cieniu - CounterSpy również na PlayStation 4

Od niemal roku twórcy zimnowojennej skradanki CounterSpy nie przypominali o swoim tytule, by ujawnić dziś kolejną, po PS3 i PS Vita, platformę docelową i określić, kiedy gra wyląduje na naszych konsolach.

W CounterSpy gracz kontroluje elitarnego członka C.O.U.N.T.E.R., którego zadaniem jest infiltracja i sabotaż sprzętu dwóch przeciwnych mocarstw. Wszystko w celu utrzymania równowagi i ocalenia ludzkości od największych niebezpieczeństw wyścigu zbrojeń.

Przy okazji penetrowania siedzib badawczych warto rozejrzeć się za planami prototypów najwymyślniejszych broni, ułatwiających pozornie niemożliwe zadania. Oprócz skradania nawiążemy dwuwymiarową wymianę ognia, a deweloperzy przywołują jako inspiracje tytuły pokroju Shadow Complex czy serię Metroid.

CounterSpy zaplanowana jest na lato 2014 i dostępna będzie na PS4, PS3, PS Vita oraz urządzeniach mobilnych. Wymieniając się danymi między wersjami gry zdobędziemy dodatkowe bronie i bonusy, lecz nie wiadomo, czy wykorzystana zostanie funkcja cross-buy.

Tagi: counterspy dynamighty galeria PLAYSTATION 3 playstation 4 playstation vita wideo