Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.03.2014 22:31
Zobacz rozpiskę Sony na GDC 2014
1219V

Zobacz rozpiskę Sony na GDC 2014

Game Developer Conference 2014 wystartuje już za sześć dni, warto więc zapoznać się z rozpiską Sony na ten event. Co warto śledzić poza wspomnianym wcześniej wystąpieniem panów z działu R&D wraz z Shuhei Yoshidą?

Otwarciem dla Sony będzie sesja zatytułowana "Creating unique interactive experiences with the PlayStation®4", którą poprowadzi Chris Norden z Sony Computer Entertainment America. Tematem przewodnim będą DualShock 4, PlayStation Eye, PlayStation Move, mobilna aplikacja PlayStation oraz streamowanie gier. Sesja rozpocznie się 19 marca o 19:30 naszego czasu.

Kolejna prezentacja nosząca tytuł "Panel on Indie Development Solutions for PlayStation®4" jak sami widzicie skupi się na grach niezależnych dla konsoli PlayStation 4. Zaplanowano ją na 19 marca o godzinie 21:00.

Kolejnym panelem jest ten o którym poniekąd pisaliśmy - "Authoring Tools Framework: Open Source from Sony's Worldwide Studios" na którym poruszony zostanie temat narzędzi deweloperskich, a Sony udostępni za darmo ATF. Panel poprowadzi Ron Little z SCEA. Wystąpienie zaplanowano na 19 marca o godzinie 22:30.

Ostatni mamy panel z wymownym tytułem: "F2P on PS4-Can it Work?", który poprowadzi Sarah Thomson z SCEA oraz pracownik Zombie Studios. W trakcie panelu poruszony zostanie temat F2P na przykładzie Blacklight Retribution. Czy ma sens na platformach Sony (PS3, PS4, PS Vita) i jakie są zalety i wady takiego modelu. Start zaplanowano na 20 marca o godzinie 18:30.

Źródło: http://us.playstation.com/

Tagi: gdc 2014 Sony Computer Entertainment