Daniel Stroński Daniel Stroński 11.03.2014 21:17
Take Two szuka aktorów do nowej gry - czyżby Mafia III?
668V

Take Two szuka aktorów do nowej gry - czyżby Mafia III?

Plotki na temat trzeciej Mafii na nowej generacji zaczynają się sprawdzać. W serwisie castingowym pojawiła się oferta pracy dla aktorów mających wcielić się w trójkę postaci - ich opis sugeruje odpowiednie realia, a pracodawcą jest Take Two.

Poprzez serwis Actor Access poszukiwanych jest troje aktorów do "Nienazwanej Gry Wideo" przez firmę o nazwie "Take Two". Czy rzeczywiście jest to Take Two Interactive, nie wiadomo. Oferta obejmuje podkładanie głosu, sesje motion capture oraz skany twarzy.

Pierwsza z postaci, Franklin, to urodzony w Luisianie syn Afroamerykanina i białej osoby, osierocony i wychowany na podzielonym rasowo Południu. Po powrocie z wojny udowadnia, że wie, jak radzić sobie z problemami i jest lojalny dla osób, które uważa za swoją rodzinę.

Drugi, Tony, to Włoch, także z Luisiany. Trzydzieści parę lat, szczupły, nienagannie ubrany i uczesany. Ten geniusz nie wygląda na typowego gangstera - wszystko musi dla niego być w idealnym porządku, a pieniądze ceni ponad ludzi. Tony to milczek, ale od aktora wymaga się włoskiego akcentu.
 
Ostatni, Mickey, to dwudziestoparoletni chłopak, który od małego siedział w szemranych interesach i jest niebywale wyszczekany. Niekoniecznie umie się bić, po prostu gęba mu się nie zamyka. Mitoman, wściekły na siebie za to, że w głębi serca jest jedynie wystraszonym nastolatkiem.
 
Ogłoszenie pojawiło się w serwisie 6 marca, a nam zostaje czekać na kolejne przecieki - małe szanse, by którekolwiek z tegorocznych targów przyniosły oficjalną zapowiedź.

Źródło: grafika: AllGamesBeta

Tagi: mafia iii playstation 4 take two interactive