Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.03.2014 14:15
Doradzamy co warto nabyć w marcowej wyprzedaży na PSN
2006V

Doradzamy co warto nabyć w marcowej wyprzedaży na PSN

W PlayStation Store trwa kolejna wyprzedaż w której pojawiło się mnóstwo bardzo tanich produkcji, które nie każde może kojarzyć. Dlatego postanowiliśmy wybrać najciekawsze kąski warte swojej promocyjnej ceny. Jeśli więc jeszcze nie skorzystaliście z żadnej oferty, a nie wiecie co warto nabyć - zapraszamy.

Na początek wskazujemy praktycznie całą kolekcję Tomb Raidera z PlayStation. Mimo, że gry mocno się zestarzały, to jeśli szukacie idealnej i wymagającej przygodówki 3D z elementami akcji i gry logicznej to lepszego tytułu w tej promocji nie traficie.

Łączna cena pakietu - 37,50 zł lub z PS Plus - 25,65 zł

Możecie także skusić się na Crasha Bandicoota za 15 złotych (13,50 zł w PS+) i odpalić go na PS3 i PS Vita, z czego polecamy ten drugi sprzęt.

Później mamy dwie odsłony gry Söldner-X, które mocno nawiązują do takich klasyków jak chociażby R-Type czy Gradius.

Łącznie w pakiecie - 26 zł lub 18,20 zł mając PS+.

Dalej mamy produkcje o których mogliście kompletnie nie słyszeć, a są warte Waszej uwagi kosztując jednocześnie prawdziwe grosze (często mniej niż jedno, dobre piwo).

Jacob Jones and the Bigfoot Mystery kosztuje jedynie 4 zł (3,60 w PS+), a jest niesamowicie grywalnym, pierwszym epizodem gry przygodowej o małym chłopcu na obozie harcerskim. Trash Panic to bardzo trudna wariacja Tetrisa w której musimy niszczyć śmieci zanim skończy się czas. Cena? 11 zł lub 9,90 zł w PS+. Noby Noby Boy to produkcja twórcy serii Katamari, którą ciężko opisać. Ot, gramy BOYem, który musi połykać przedmioty i się rozciągać. Grę wyceniono na 7,50 zł lub 3,75 zł jeśli mamy PS+. Na koniec zostawiliśmy najlepszego beat 'em upa, stylizowanego na gry 16-bit. Scott Pilgrim vs the World kosztuje 15 zł lub 13,50 zł z PS+.

Jeśli jednak interesują Was wielkie i znane produkcje, to jest także z czego wybierać.

Pełną listę ofert promocyjnych znajdziecie w tym miejscu.

 

 

 

Tagi: playstaton store promocje wyprzedaż