Mateusz Greloch Mateusz Greloch 11.03.2014 10:54
Zamknięte już Irrational Games wspomina prace nad Burial at Sea dla Bioshock Infinite
675V

Zamknięte już Irrational Games wspomina prace nad Burial at Sea dla Bioshock Infinite

Wprawdzie Irrational Games zostało już oficjalnie rozwiązane, ale ich ostatni projekt, DLC do BioShock Infinite (PS3), zwane Burial at Sea, jest tym, na co czekali fani pierwszych dwóch odsłon Bioshocka. Powrót do Rapture to strzał w dziesiątkę, więc nie dziwota, że studio przygotowało materiał wideo, w którym wspomina prace nad dodatkiem.

W poniższych dziennikach deweloperskich, członkowie zespołu dzielą się elementami, które według z nich zasługują na najwyższe uznanie i z których są szczególnie dumni. Ostrzegam przed spojlerami i zapraszam do oglądania.

Patrząc na te wszystkie pochwały i zachwyty, a później dodając do tego wspomnienia z ogrywania pierwszej części DLC, czekam na zwieńczenie historii z otwartymi rękoma. O ile Columbia z BioShock Infinite (PS3) nie było złym miastem, tak zawsze pałałem miłością do skrytego pod powierzchnią wody Rapture.

Burial at Sea pozwala mi spojrzeć na tętniące życiem miasto, a seksowna, mroczniejsza wersja Elizabeth również zachęca do ponownego spojrzenia w stronę Bioshocka.

Źródło: IrrationalGames [YouTube]

Tagi: 2K Games bioshock infinite bioshock infinite: burial at sea irrational games PLAYSTATION 3 wideo