Mateusz Greloch Mateusz Greloch 10.03.2014 11:55
Pierwsze informacje o Saints Row V - Będzie filmowo?
3265V

Pierwsze informacje o Saints Row V - Będzie filmowo?

Wszyscy uwielbiamy anonimowe źródła - jedno z nich udostępniło informacje o powstającym powoli Saints Row V, które tym razem chce obrać nieco inną konwencję, jednocześnie kontynuując spuściznę szaleństwa i groteski, jaką serwowały nam Saints Row: The Third (PS3) i Saints Row IV (PS3).

Owe źródło twierdzi, że projekt jest we wczesnej fazie tworzenia i obecnie trwają narady nad motywami, które Deep Silver i Volition chcą wziąć na tapetę.

Obecnie pracują oni nad kierunkiem, w jakim chcą podążyć, opierając tę odsłonę na popularnych w 2013 i 2014 roku filmach. Drugą opcją jest pozostanie w konwencji "prezydenta", jednak skierowanie historii w czasy bardziej futurystyczne.

Jako maniak kina i filmów wszelakich, nie obraziłbym się za Saints Row parodiujące największe hity ostatnich lat. Ciekaw jestem, czy jeśli twórcy podążą w tym kierunku, odgadnę wszystkie tytuły, które będą chcieli skrzętnie upchać w końcowy produkt.

Jak w przypadku każdego anonimowego źródła, należy wziąć poprawkę na rzetelność informacji, tym bardziej, że w przypadku Volition, nigdy nic nie wiadomo.

Źródło: GamerSphere

Tagi: Deep Silver PLAYSTATION 3 playstation 4 saints row v Volition