Marek Kłos Marek Kłos 07.03.2014 15:57
The Division oraz The Crew w dalszym ciągu planowane na 2014 rok
596V

The Division oraz The Crew w dalszym ciągu planowane na 2014 rok

Spekulacji na temat daty premiery, a właściwie okresu w jakim miały by się pojawić obie gry było już co nie miara. Ubisoft ma jednak naprawdę sporo projektów pod swoim skrzydłami i ciężko będzie dla nich wszystkich znaleźć odpowiedni termin w 2014 roku.

Jednak plan wydawniczy, który firma opublikowała dziś rano wskazuje, że obie produkcje są zaplanowane na ten rok. Nie zdziwiłbym się jednak, jeśli niedługo dostaniemy sprostowanie tej informacji. W końcu znamy już premierę Watch_Dogs (PS4), a w napiętym terminarzu musi się znaleźć także miejsce, choćby dla kolejnych przygód z serii Assassin's Creed.

 

 

Z chęcią przyjąłbym Tom Clancy's The Division (PS4), zamiast tasiemca z zabójcą w roli głównej. Wszyscy już chyba znużeni są kolejnymi częściami, wyeksploatowanych do granic możliwości marek. Większość z nich lubię, ale po prostu chciałbym, żeby wydawcy dali im trochę odpocząć i zasiedli do tematu ponownie, ze świeżym pomysłem na grę, zamiast tylko dopracowywać w gruncie rzeczy ten sam model rozgrywki.

Źródło: http://www.videogamer.com/

Tagi: PlayStation 4 the crew tom clancy's the division Ubisoft