Bartek Wiak Bartek Wiak 06.03.2014 21:29
The Last of Us zmierza na duże ekrany
1057V

The Last of Us zmierza na duże ekrany

Spełniają się niewypowiedziane marzenia niejednego z graczy. The Last of Us™ (PS3), najbardziej odznaczona gra zeszłego roku pojawi się również na dużych ekranach. Jeśli nie mieliście okazji produkcji ograć to może przynajmniej zapoznacie się z jej historią w wersji filmowej?

To jednak dopiero początek rewelacji. Scenariuszem filmu zajmie się sam Neil Druckmann, Sam Raimi obejmie rolę reżysera, pomagać im będzie ekipa z Ghost House, a całość zostanie wydana przez Screen Gems. 

Nasza współpraca z Samem Raimi, Ghost House Pictures i Screen Gems to idealnie dopasowane zespoły do tworzenia filmu opartego na "The Last of Us".

Tak o sprawie powiedział Evan Wells z Naughty Dog. 

Od wypuszczenia naszej gry w czerwcu prowadziliśmy wiele rozmów dotyczących stworzenia filmu, nie moglismy jednak znaleźć lepszych partnerów, dzielących z nami tą samą kreatywną wizję i wysokiej jakości standardy. Z niecierpliwością wyczekujemy współpracy z Samem, jego zepsołem i Screen Gems, by stworzyć film, który zaszokuje nie tylko fanów gry, ale też całą widownię.
Patrząc na to jak świetnie przygotowany był scenariusz do The Last of Us™ (PS3) i jak bardzo produkcja grała na naszych emocjach to śmiało możemy założyć, że będzie to film warty zobaczenia. Swoją drogą, kogo widzicie w rolach głównych?

Źródło: comingsoon.net

Tagi: screen gems the last of us