Marek Kłos Marek Kłos 05.03.2014 14:11
Tytuły AAA powinny trafić do PS Plus na PlayStation 4 jeszcze w tym roku
1590V

Tytuły AAA powinny trafić do PS Plus na PlayStation 4 jeszcze w tym roku

Nasz ulubiony dostawca rewelacji od Sony powraca. Dziś thuway podzielił się z nami kilkoma informacjami, jakie mu zdradzono po tym jak wyraził swoją frustrację, związaną z brakiem gier na PlayStation 4.

Jak donosi jego Twitter, nie tylko zwykły szary gracz ma problem z ilością gier na najnowszą konsolę Sony. Thuway jednak zwykłym śmiertelnikiem nie jest, więc poskarżył się w tej sprawie wysoko postawionemu oficjelowi japońskiej korporacji. Osobiście mnie to trochę dziwi, bo dość normalną sprawą jest, że na początku cyklu życia nowych konsol, ilość produkcji nie będzie powalała.

Mocno nieoczekiwanym wpisem była też informacja, że w tej chwili według Ashana, to Xbox One ma delikatnie lepsze portfolio gier, iże na E3 także możemy spodziewać się ciekawych rzeczy

Tutaj dochodzimy chyba do najciekawszych rewelacji dla użytkowników PS4. Thuway został poinformowany, że dobre rzeczy nadchodzą, a taka kolej rzeczy (niewielka ilość gier na starcie ), jest typowa dla cyklu produkcyjnego Sony. Zdradzono mu też, że duże marki AAA wejdą do usługi PlayStation Plus na PS4 jeszcze w tym roku.

Ta ostatnia wiadomość jest naprawdę dobra, choć nie dziwię się, że do tej pory w nextegnowej wersji usługi jeszcze takich gier nie ma. Nie zrozumcie mnie źle, ale nie ma opcji, żeby już teraz płacąc roczny abonament dostawać w ramach niego wysokobudżetowe sztosy sprzed 2 miesięcy. Musi minąć trochę czasu, a sprzedaż tych gier w klasycznej dystrybucji spaść, by mogły one trafić do czegoś takiego jak PS Plus i chyba nie ma się tu czemu dziwić.

Źródło: https://twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation plus