Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.03.2014 17:44
Pierwsze informacje i zwiastun Batman: Arkham Knight
1419V

Pierwsze informacje i zwiastun Batman: Arkham Knight

Po wycieku, czas na oficjalne informacje a także pierwszy zwiastun zapowiadający Batman: Arkham Knight (PS4), które pojawi się jedynie na konsolach nowej generacji oraz PC-tach. Jak zapowiadają twórcy z Rocksteady - będzie to ostatnia część przygód Człowieka-Nietoperza.

Rocksteady pracowało nad tym tytułem od momentu zakończenia prac nad Batman: Arkham City™ (PS3). Historia rozpocznie się w momencie w którym skończyła się ostatnia część tworzona przez tych samych deweloperów i będzie początkiem końca opowieści o Batmanie. Dlatego twórcy zapowiadają zawieszenie poprzeczki jeszcze wyżej, by ich gra była zapamiętana na lata.

Batmobil będzie trzonem gry. Gotham w rozmiarach będzie kilkukrotnie większe do Arkham, toteż będziemy mieli gdzie jeździć naszym pojazdem. W produkcji znajdziemy szersze ulice oraz większe lokacje by jazda nie była problematyczna i pozwoliła się cieszyć grą.

tak, to model bezpośrednio z gry

Na ten moment ujawniono obecność Scarecrowe'a, Pingwina, Two-Face'a oraz Harley Quinn, której wyzwania są bonusem do zamówienia przedpremierowego. Gra pojawi się na PS4, Xbox One i PC jeszcze w tym roku. Poniżej znajdziecie też pierwszy zwiastun tej produkcji, a GameInformer obiecuje cały marzec ekskluzywnych informacji o Batman: Arkham Knight (PS4). Czekamy!

Tagi: batman: arkham knight PlayStation 4 rocksteady studios Warner Bros. Interactive wideo