Marek Kłos Marek Kłos 03.03.2014 17:24
Kolejny sklep potwierdza GTA V na PlayStation 4
1641V

Kolejny sklep potwierdza GTA V na PlayStation 4

Miesiąc temu z bombą tego kalibru wyskoczył sklep naszych południowych sąsiadów. Dziś kolejny wprowadza do swej oferty GTA V, w wersji na którą czeka chyba cała rzesza posiadaczy konsol nowej generacji. Sam także bardzo liczę na nextegonwą odsłonę przygód bandziorów z Los Santos.

Za całe zamieszanie, tym razem odpowiedzialny jest portugalski sklep Worten, który przyjmuje zamówienia na grę. Kiedy ma odbyć się premiera nie określono, ale czeski SuperGamer, który był źródłem podobnej informacji na początku lutego, ma ustawioną datę inauguracji na 13 czerwca tego roku.

 

 

Wygląda na to, że moja szklana kula, której zapytałem się o tę wersję gry, jeszcze przed jej premierą na konsolach poprzedniej generacji znowu się nie pomyli. Nowe maszyny potrzebują GTA bardziej niż ono potrzebuje ich. Na szóstą odsłonę serii na pewno poczekamy jeszcze kilka lat, a to stanowczo za długo. Nie wierze, że Rockstar nie zdecyduje się na wydanie gry na PC, a stamtąd dzieli ją już tylko kroczek od nextgenów. Czasowa wyłączność na DLC prawdopodobnie i tym razem stanie się polem walki między Sony i Microsoftem.

 

Źródło: http://n4g.com/

Tagi: